Jdi na obsah Jdi na menu
 


                              Basshunter         


Basshunter nebo-li Jonas Altberg se narodil v roce 1984 v Halmstadu, Švédsko a v současné době bydlí se svými rodiči a mladším bratrem 5 minut od nejhezčí švédské pláže "Tylösand". Produkovat muziku začal v roce 1999 s malou pomocí počítačového programu "Fruityloops", díky kterému byl jeho zájem o muziku stále větší a větší. Po mnoha demo, které kolovaly internetem obdržel několik telefonátů z klubů, které ho chtěli povolat do pozice rezidentního DJ-e. V dubnu roku 2006 podepisuje první kontrakt s Warner Music a vydává singl Boten Anna ve Skandinávii, který se takřka přes noc stává obrovkým hitem v což si ani on sám pořádně nedoufal. Boten Anna se stal tanečním megahitem konce roku 2006 a začátku roku 2007 v celé Evropě. V polovině roku 2007 vydává Basshunter svůj druhý singl s názvem Dota, který opět během několika málo dní zakotvil na prvním místě skandinávských hitparád. Z normálního kluka, který vynikal v harní her na počítači se tak stáva umělec, který vystupuje téměř každý den po celém světě.
Příběh pokračuje.....Právě nyní Basshunter dokončil své debutové album "LOL", které je již jistě v každém obchodě blízko vás.......

Teď chystá new album , které by mělo vyjít v prosinci tohoto roku , na tomto albu by se měli objevit hity jako Camilla , I Can Walk on Water , I Can Fly , a taky teď úplná novinka ELLINOR ""!! 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář